Лікарі, що займаються лікуванням безпліддя, інформують: існує і розвивається діагностично-терапевтичний метод, спрямований на репродуктивне здоров’я жінки, відомий як напротехнологія Він поєднує знання у сфері відповідального батьківства з найновішою медичною технологією.

Напротехнології дають можливість детально розпізнавати причини безпліддя й результативно їх лікувати. Метод дарує шанс на зачаття шляхом природного співжиття і народження здорової, доношеної дитини. При цьому, у взаємодії з природними репродуктивними функціями жінки, використовуються найновіші досягнення багатьох галузей медицини, у тому числі хірургії, гінекології, фармакології та андрології.

Досвід лікарів-гінекологів зі Сполучених Штатів та Ірландії доводить: напротехнології пропонують розв’язання в ситуаціях, коли метод in vitro залишається безрезультатним та особливо небезпечним. Завдяки цьому методу можна також передбачати проблеми із плідністю, наприклад, загрозу викидня.

Пропоноване напротехнологіями спостереження за біомаркерами - природними сигналами, що надсилаються організмом жінки, - дає можливість результативно планувати сім’ю, без ризику небезпек, пов’язаних з гормональною контрацепцією.

Консультація та запис за телефонами:
(066) 673-12-98
(067) 344-14-15
(066) 448-38-09

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ,
вул. Гетьмана Мазепи, 114a

Більше інформації про напротехнології на нашому сайті:
http://kdc.if.ua/narotechnology/