Хронічний біль у м'язах і суглобах. Ударно-хвильова терапія та підвісна система кінезіотерапії Redcord

Непокоїть біль в спині? Відчуваєте дискомфорт в попереку? 

Ударно-хвильова терапія

Результати клінічних досліджень свідчать про те, що понад 75 % пацієнтів, які скористались можливостями ударно-хвильової терапії, змогли уникнути хірургічного втручання та довготривалого та матеріально затратного медикаментозного лікування.

На сьогоднішній день УХТ є одним з найпопулярніших та найефективніших неінвазиних методів лікування різноманітних патологій людського організму! Даний метод лікування широко використовується у травматології, хірургії, урології, неврології, кардіології, косметології та реабілітації.

Принцип дії даного методу базується на апараті, що генерує ударну або акустичну хвилю, що здатна проникати в тканини ораганізму.

Ударна або акустична хвиля – це низькочастотна звукова хвиля, яка проникає у тканини тіла людини та має низку позитивних ефектів від цього впливу.

Для лікування пацієнтів у нашому центрі використовується новітнє обладнання від світового лідера в області УХТ – Швейцарської компанії Storz Medical. Тривалість однієї терапевтичної процедури в середньому складає 10-15 хвилин. Перерва між процедурами становить 3-7 днів Повний курс для однієї ділянки тіла проходить у середньому за 5-8 процедур.

Cпеціалісти з ЦЕНТРУ БОРОТЬБИ З ХРОНІЧНИМ БОЛЕМ в Клініко-діагностичний центр нададуть вам повну консультацію і розроблять індивідуальний план вашого лікування на реабілітаційному обладнанні від світових лідерів!

Ударно-хвильова терапія - один із сучасних методів лікування, які застосовують у нашому ЦЕНТРІ БОРОТЬБИ З ХРОНІЧНИМ БОЛЕМ.

Підвісна система кінезіотерапії Redcord

Розроблена норвежськими лікарями в кооперації з реабілітологами і терапевтами з різних країн світу на початку XXI ст. 

Працюючи по системі Neurac ( нейром’язової активації) дана система дозволяє провести комплексну діагностику, лікування та профілактику різноманітних дисфункцій опорно-рухового апарату людини. 

Оскільки наукові дослідження показали, що робота локальних стабілізуючих м’язів може бути порушена біллю чи відсутністю належної стимуляції, що в подальшому призводить до порушення рухової функції, а також до ослаблення м’язової сили і функціональним порушення в області нервової системи. 

Основною ціллю Neurac є відновлення правильних моторних програм, що є можливим виключно шляхом інтенсивної стимуляції нервової системи. 

 

 

 

 

Отож якщо у вас є біль у м’язах, суглобах, хребті чи інші порушення з боку опорно-рухового апарату, запрошуємо вас до КДЦ! наші спеціалісти розроблять індивідуальну програму терапевтичних сесій особисто для Вас, а також комплекс фізичних вправ та рекомендацій, які ви будете виконувати вдома. Привабливим також є те, що в середньому тривалість лікування становить 5-8 терапевтичних сесій з частотою відвідування не більше 1-2-ох разів на тиждень. 

Слід додати, що дана методика широко застосовується у професійному спорті для покращення фізичних показників та профілактики ризиків травмування атлетів.

Життя без хронічного болю зі спеціалістами нашого центру - це доступна реальність

Телефонуйте: (066) 448-38-09

Запис на прийом чи консультацію до спеціаліста за телефонами:
(066) 673-12-98
(067) 344-14-15

Чекаємо вас за адресою:
м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 114a

Наш сайт: http://kdc.if.ua/

 

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Останні новини

Міостимуляція, або електростимуляція — це метод використання імпульсних струмів, щоб відновити діяльність різних тканин і органів, які втратили свої нормальні...
Вчора

 
 
 Вагітність – один з найважливіших періодів у житті будь-якої жінки, протягом якого вона потребує особливої уваги, адже...
16 жовтня
Лікарі, що займаються лікуванням безпліддя, інформують: існує і розвивається діагностично-терапевтичний метод, спрямований на репродуктивне здоров’я жінки, відомий як напротехнологія Він...
1 вересня
Як діагностують біль у спині?   
 Біль у спині називають хворобою цивілізації. Ті, кому він дошкуляє, поводяться по-різному. Одні мужньо...
4 серпня
Своєчасне та регулярне звернення до лікаря-гінеколога дозволяє уникнути складних захворювань, у тому числі й розвитку онкологічних хвороб, які добре піддаються...
5 травня
Ми чудово розуміємо, наскільки важливо, щоб з перших днів народження дитя знаходилось під пильним доглядом не тільки батьків, але й...
5 травня
Життя без хронічного болю – це доступна реальність вже сьогодні. Cпеціалісти нашого Центру боротьби з хронічним болем нададуть вам повну...
5 травня
У Клініко-діагностичний центр ви можете пройти ультразвукову діагностику – високоінформативний, абсолютно безпечний та доступний за ціною метод обстеження. 
 Переваги...
5 травня
У Клініко-діагностичний центр до ваших послуг лікар-ендокринолог. Всі процеси в організмі людини відбуваються під впливом ендокринної системи. Як відомо, ендокринні...
5 травня
Вагітність – це чудовий і, водночас, відповідальний період в житті жінки, адже для здоров’я майбутнього малюка дуже важливим є правильний...
5 травня
Ми в мережі
Наше відео
Ще відео